4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma

4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JARCH
Sertifika: CE.FCC
Model numarası: JSR CR-HD04
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Malzeme: ABS Kablo türü: HDMI, cat5, cat6
Kablo uzunluğu: 3-8m Ürün adı: HDMI Kablo Makarası
Bahçe hortumu makarası tipi: Hortum Makaraları Özellik: Ayarlanabilir, Esnek
Vurgulamak:

uzatma kablosu makarası

,

uzatma kablosu makarası

Ürün Açıklaması

4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma

4m HDMI 2.0 kablolu mini geri çekilebilir HDMI kablo makarası Kablo Makaraları
Ürün Açıklaması

Konferans salonlarında, okullarda, konferans salonlarında, ofislerde kullanım için JARCH HDMI geri çekilebilir kablo makarası.Bilgisayar arabalarına, dolaplara, masalara monte edilir.Kullanıcıların dizüstü bilgisayarlar, projektörler, monitörler, AV ekipmanı için hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmasına izin verin.

 

 

 

Özellikler
 • Seçenekler, nakliye ve boyutlar için yeni fiyat için arayın.
  Stator tarafında dişi HDMI.
  Toplayıcıda 25' HDMI.
 • Pigtail kablo uzunluğu 4 fit.
 • Kasa 12 inç çap
 • Dayanıklı ABS Muhafaza.
 • Kablo üzerinde ayarlanabilir durdurma.
 • Otomatik mandal ve cırcır kordonu istenilen uzunlukta kilitler.
 • Tam fabrika garantisi

 

4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma 0

Paketleme ve Nakliye
Paketleme Detayları: Standart İhracat Karton veya Ahşap Paket
Teslimat Detayları: Numune için teslim süresi: 5 gün / Sipariş için teslim süresi miktara bağlıdır
Nakliye: DHL, FedEx, UPS veya TNT TARAFINDAN......

 

4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma 1

 
Şirket Bilgisi

2006 yılında kurulan Shenzhen JARCH Elektromekanik Technology Co., Ltd., Shenzhen, Çin'de bulunmaktadır.Kablo Makaraları ve Hortum Makaraları üretimi ve satışı yapan profesyonel bir kuruluşuz.Sürekli değişen pazar taleplerini karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi tedarik edebiliriz.Özel siparişler memnuniyetle karşılanır, ekipmanlarınız için en iyi çözümü sunabiliriz. Her yıl 1.000.000 set üreten ana pazarlarımız arasında Kuzey Amerika, Doğu Avrupa, Güney Asya, Kuzey Avrupa, Batı Avrupa, Okyanusya bulunmaktadır.Firmamız Yüksek Kaliteli Ürünü Müşteriye En İyi Fiyatla Sunma ilkesinde ısrar etmektedir. Kaliteli ürünler, mükemmel hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslimata dayalı olarak uluslararası pazar payımızı giderek genişletmekteyiz.Daha fazla bilgi için lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.

4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma 2

 

SSS
 

Yay gerilimini artırmak için:

Hortum sargılarının eklenmesi yay gerilimini artıracaktır.Bu, yaklaşık 10 fitlik hortumu çekerek, elle besleme hortumunu makara braketi tertibatından* geri çekerek, halka kasnağın üzerinden kaymaya yetecek kadar büyük olana kadar gerçekleştirilebilir.İstenilen gerginlik elde edilene kadar iki veya üç sargı ekleyin.Yay kapasitesini aşmayın.

 

Yay gerilimini azaltmak için:

Bu, hortum sargılarının makara kasnağından çıkarılmasıyla gerçekleştirilebilir.İstenen gerginlik elde edilene kadar hortum sargılarını kasnaktan her seferinde bir sargı olacak şekilde çıkarın.

 

 

2.Yeni bir tahrik yayını nasıl kurarım ve ön dönüşleri nasıl ayarlarım?

 

Birkaç farklı yay tahrikli makaramız var.Her biri biraz farklı bir talimat seti gerektirir.Bir tahrik yayının değiştirilmesine ilişkin "Nasıl Yapılır" talimatları için lütfen makara modelinizi veya tahrik yayı numaranızı hazır bulundurun ve talimatlar için müşteri hizmetlerine danışın.

 

3.Yay tahrikli makaram "sabit gerilimli" hale getirilebilir mi?

 

JARCH yaylı geri çekilebilir makaraların çoğu fabrikada veya sadece mandallama sistemi kaldırılarak "sabit gerilim" yapılabilirken, bu özelliğe sahip olmayan bazı modeller vardır.

Sahip olduğunuz veya ihtiyaç duyduğunuz belirli makaranın "sabit gerilimli" bir model olarak kullanılabildiğinden veya mevcut olduğundan emin olmak için lütfen JARCH Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

 

4.makara kilitlenmeyecek

 

Bu, mandal yayı, bükülmüş mandal mandalı veya mandal plakasına sahip olduğu anlamına gelebilir.Kırık parça(lar)ın değiştirilmesi gerekecektir.

4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma 3

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 4m HDMI 2.0 Yay Makarası Elektrik Kablosu Kablo Makarası HDMI Kablo Makarası ABS Ayarlanabilir Kablo Üzerinde Durdurma bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.